Producenci

Wilkhahn

Wilkhan_kafel
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]

Wilkhahn_logo

Meble Wilkhahn

Wilkhahn to znany niemiecki producent mebli, który odniósł sukces dzięki konsekwencji w działaniu. Główną gałęzią działalności firmy jest produkcja nowoczesnych krzeseł pracowniczych, wyposażenia gabinetów oraz sal konferencyjnych. Marka jako pierwsza opatentowała i zastosowała w swoich krzesłach system Trimension, który umożliwia poruszane się na krzesłach we wszystkich płaszczyznach. Poza nowoczesnymi rozwiązaniami, cechą dominującą Wilkhahn jest dbałość o detale, wyjątkowy styl oraz najwyższa jakość wykończenia. Firma produkuje nie tylko komfortowe, dynamiczne i ergonomiczne meble biurowe, ale także rozwiązania multimedialne.

Meble biurowe sygnowane logo Wilkhahn to doskonała harmonia ponadczasowego wzornictwa, wygody i niezwykłej trwałości. Przełomowym dla marki krokiem było zaprojektowanie krzesła  FS-Line (1980), następny był Confair – składany stół konferencyjny (1994) oraz krzesło Modus (1994). Najnowszym przykładem innowacji jest kolekcja konferencyjna Graph. Jednak tym, co  czołowi eksperci uważają obecnie za najlepsze są krzesła biurowe On i In. Meble biurowe Wilkhahn tworzone są w duchu ekologii, za co marka wiele razy została doceniona i nagrodzona. Poszczególne produkty niemieckiej firmy zachwycają świeżością i kreatywnością zastosowanych rozwiązań. I co najważniejsze – doskonale wpisują się w każdą biurową przestrzeń. Dodatkowo unikalny design mebli sprawia, że wnętrza stają się bardziej nowoczesne, komfortowe i przyjazne. Meble biurowe Wilkhahn tworzą przestrzenie, w których chce się przebywać.

Ergonomiczne fotele

Nie jest tajemnicą, że najważniejszym elementem wyposażenia biura są fotele. To od nich w dużej mierze zależy komfort pracy, zdrowie kręgosłupa i ogólnie dobre samopoczucie. Ergonomiczne fotele marki Wilkhahn powstały w trosce o wygodę i zdrowie osób wykonujących pracę siedzącą. Dzięki specjalnej konstrukcji, fotele odciążają plecy i poprawiają komfort pracowników. Ergonomiczne fotele Wilkhahn znane są dziś na całym świecie. Szturmem zdobyły wszelkie liczące się nagrody w dziedzinie wzornictwa meblowego.

Ciało ludzkie wymaga częstego i zróżnicowanego zakresu ruchów. Marka Wilkhahn doskonale rozumie te potrzeby, dlatego też opracowała system Trimension® i zastosowała go w krzesłach ON i IN. Ta unikalna funkcja jest opatentowaną technologią trójwymiarową. Trimension® nie tylko pozwala ciału na pochylenie do przodu, do tyłu i na boki, ale co znamienne umożliwia ruch miednicy – co jest szalenie ważne dla stabilności kręgosłupa użytkownika. W rezultacie ciało pozostaje w doskonałej równowadze, bez względu na przyjętą pozycję. Stymulowane są mięśnie i stawy, a ból pleców wyeliminowany.

Stoły mobilne

Stoły mobilne to doskonała odpowiedź na potrzeby współczesnego biura. Zaaranżowanie miejsca, w którym ma się odbyć szkolenie, zebranie czy krótkie spotkanie to w przypadku stołów mobilnych kwestia kilku ruchów. Stoły mobilne Wilkhahn to produkty, które są inteligentne, szalenie wygodne i funkcjonalne, a do tego bardzo dobrze się prezentują.

Wyjątkową cechą stołów Wilkhahn jest to, że mogą być rozłożone i złożone dosłownie dzięki jednemu ruchowi. Nic więc dziwnego, że stoły z tej serii zdobyły wiele liczących się nagród i wciąż pozostają jednym z bestsellerów w kolekcji Wilkhahn. Dodatkowo, mobilne stoły niemieckiej firmy świetnie sprawdzają się użyte solo lub razem jako jedna kolekcja. Idealnie wzbogacą przestrzenie wymagające skrajnej elastyczności. Sprawdzą się w salach konferencyjnych i gabinetach.

Stoły konferencyjne

Odpowiednio zaprojektowane miejsce pracy jest ważne zarówno dla komfortu psychicznego, jak i efektywności działań. Miejsca spotkań biznesowych, negocjacji z klientami, ważnych pertraktacji powinny być wyjątkowo przyjemne i przyjazne. Powinny być wyznacznikiem dobrego stylu i smaku. W Aqinie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu, tworząc nasze aranżacje przestrzeni biurowych, bardzo chętnie sięgamy po stoły konferencyjne marki Wilkhahn. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu, odpowiedniej wielkości oraz konstrukcji dopasowanej do specyficznych wymogów pracy, stoły konferencyjne Wilkhahn doskonale sprawdzają się podczas codziennych wyzwań. No i doskonale się prezentują.

preloader To top